KURUMSAL

Varoluşundan bu yana kalitesinden taviz vermeden mükemmelliğin detayda gizli olduğu bilinci ve daima daha iyiye hedefi ile çağdaş hizmet sunmaktadır.

Müşterilerimizle yakın temas içinde bulunarak, onların geri dönüşlerine göre mevcut ürünlerimizi süreklilikle geliştirmeye devam etmekteyiz. Ticari faaliyetlerimizin temelinde açıklık, şeffaflık, dürüstlük, karşılıklı saygı, etik değerlere bağlılık, çevreye duyarlılık ve toplumsal sorumluluk ilkeleri yer almaktadır.

Egecan Gübre tüm teknolojik yeniliklere açık olmakla beraber insan ve çevre sağlığı konusundaki duyarlılığını her zaman koruyacaktır.

VİZYONUMUZ

Uluslararası platformda tanınan, dünya standartlarında, çağdaş yenilikleri takip eden ve yeniliklere öncülük eden, diğer firmalar tarafından örnek alınan bir firma olmaktır. Yerel ve uluslararası sektörde çitçilerin en çok tercih ettiği lider firma olunmasıdır.

MİSYONUMUZ

Ürün kalitemizden ödün vermeden, müşterilerimize satış öncesi ve sonrası en iyi hizmeti sağlayarak; tarıma, çevreye ve doğaya değer katmaktır. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre ürün seçeneklerimizi geliştiriyoruz.